Wyświetl pojedynczy post
vote-for-mikey
Senior Member
 
 
Od: 08.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#41722
Stary 25.01.2011, 20:02
westersyl napisał(a):Wyświetl post
To może, Ty wytłumaczysz dlaczego panowie, którzy nie dawno nie chcieli powiedzieć słowa do kamery teraz robią sobie fotkę na tle herbu i wysyłają to do mediów ? Z dodatkową informacją pod zdjęciem, że Maor podpisał.
Powodzenia.
ale moim zdaniem tu nie ma zupełnie nic do tłumaczenia. Zrobili sobie zdjęcie, menago wysłał je jakiemuś znajomemu i poszło w świat. Robisz z igły widły.

co do podpisania - może podpisali, nie wiem, nigdy nie podpisywałem takiego kontraktu, i teraz tylko czekają na wyniki testów które miały być najwcześniej dzisiaj, przy odważnym założeniu, że testy zaczęły się w niedzielę. (dlaczego odważne założenie? kilkanaście godzin po meczu, i jeszcze z podróżą samolotem przez kilka godzin w międzyczasie, organizm ma prawo być zmęczony, a krew gęsta jak śmietana)

wyluzuj, nie pali się.
Ostatnio edytowane przez vote-for-mikey : 25.01.2011 o godz. 20:05.
.
Odpowiedz cytując