westersyl napisał(a):

To może, Ty wytłumaczysz dlaczego panowie, którzy nie dawno nie chcieli powiedzieć słowa do kamery teraz robią sobie fotkę na tle herbu i wysyłają to do mediów ? Z dodatkową informacją pod zdjęciem, że Maor podpisał.
Powodzenia.
|
ale moim zdaniem tu nie ma zupełnie nic do tłumaczenia. Zrobili sobie zdjęcie, menago wysłał je jakiemuś znajomemu i poszło w świat. Robisz z igły widły.
co do podpisania - może podpisali, nie wiem, nigdy nie podpisywałem takiego kontraktu, i teraz tylko czekają na wyniki testów które miały być najwcześniej dzisiaj, przy odważnym założeniu, że testy zaczęły się w niedzielę. (dlaczego odważne założenie? kilkanaście godzin po meczu, i jeszcze z podróżą samolotem przez kilka godzin w międzyczasie, organizm ma prawo być zmęczony, a krew gęsta jak śmietana)
wyluzuj, nie pali się.