rav napisał(a):

Umowa z Can-Pack'iem została przedłużona w połowie zeszłego roku. Na rok, zatem w czerwcu upłynie jej ważność.
|
poza tym przecież z Wisłą osiągnęli wszystko co było możliwe do osiągnięcia. Pozostało jeszcze wygranie Final Four ale chyba musiałby się budżet zwiększy i to sporo.
Cytat:
|
Owszem, może wytrzymają. W końcu włożyli w remont starej hali kilkaset tys......
|
a niektórzy wykonawcy też starali się by jak najmniej uszczuplic budzet TSu
teraz się okaże, że remont nie był tymczasowy na 1-2 lata a na kilka/kilkanaście lat.