Wyświetl pojedynczy post
Donki
Banita
 
Od: 05.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#625
Stary 25.01.2011, 19:50
19TSP95 napisał(a):Wyświetl post
Witam, podejrzewam ze nie zdazą z sektorem dla gosci wiec moje pytanie brzmi : Jestem z B-B i napotkam problemy kupujac bilet na sektor gospodarzy?
Nie
10 znaków.