Wyświetl pojedynczy post
dynek.pl
Senior Member
 
 
Od: 03.2003
Skąd: Sandomierz/Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#41720
Stary 25.01.2011, 19:41
co z Genkowem ?
nie sledzilem tematu przez 4 dni
tyle bylo newsow, zdjec, ciagle brakuje najwazniejszego info
mialem ograniczony dostep do netu i liczylem, ze jak wroce to jakies oficjalne transfery juz beda,
a narazie to jest (prawie) Melikson ale prawie to on byl 2 tygodnie temu
Puchar jest na5z!
Odpowiedz cytując