|
co z Genkowem ?
nie sledzilem tematu przez 4 dni
tyle bylo newsow, zdjec, ciagle brakuje najwazniejszego info
mialem ograniczony dostep do netu i liczylem, ze jak wroce to jakies oficjalne transfery juz beda,
a narazie to jest (prawie) Melikson ale prawie to on byl 2 tygodnie temu
|