Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
westersyl
Guest
#
41719
25.01.2011, 19:26
Cytat:
wersja nr 4: nie dogadał się z Wisłą i przed wyjazdem zrobił sobie pamiątkowe zdjęcie
Tylko wtedy w Izraelu nie trąbiliby, że podpisał kontrakt podając to ze wszystkimi szczegółami ile ma zarabiać, jak długi kontrakt itp.
westersyl