Biuro Prasowe napisał(a):

|
Aparat był pana menedżera, więc wiadomo chyba, kto je wysłał. Czemu je wysłał akurat teraz - to już pytanie do niego
|
Czyli jest kilka wersji:
1.Ktoś się podpalił z dwójki menago, Melikson i przed wcześnie wysłał fotkę chcąc się pochwalić.
2. Menago Meliksona chce narzucić większą presję na działaczy Wisły.
3. Wszystko jest już dogadane.
Najbardziej prawdopodobny scenariusz według mnie -3.