Wyświetl pojedynczy post
westersyl
Guest
 

Ignoruj użytkownika Pomoc
#41717
Stary 25.01.2011, 19:13
Biuro Prasowe napisał(a):Wyświetl post
Aparat był pana menedżera, więc wiadomo chyba, kto je wysłał. Czemu je wysłał akurat teraz - to już pytanie do niego
Czyli jest kilka wersji:
1.Ktoś się podpalił z dwójki menago, Melikson i przed wcześnie wysłał fotkę chcąc się pochwalić.
2. Menago Meliksona chce narzucić większą presję na działaczy Wisły.
3. Wszystko jest już dogadane.

Najbardziej prawdopodobny scenariusz według mnie -3.
Ostatnio edytowane przez westersyl : 25.01.2011 o godz. 19:38.
Odpowiedz cytując