Wyświetl pojedynczy post
PODpalacz
Senior Member
 
 
Od: 12.2008
Skąd: fcM

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#41716
Stary 25.01.2011, 19:02
Baala napisał(a):Wyświetl post
Mam wrażenie, że Ci trzej piłkarze już z nami podpisali kontrakty. Prasa Holenderska mówi o podpisanym kontrakcje, Izraelska i Bułgarska. Chyba Wisła zastanawia się nad bramkarzem między dwoma opcjami i chce wszystkich czterech zaprezentować. Dla mnie to trochę głupie, jesli rzeczywiście podpisali i czekają na tego czwartego to nie ma na co czekać i trzymać tej trójki w Krakowie, bo sterczą bezczynnie zamiast się zgrywać z zespołem.
no tak podpisali i trzymają ich w piwnicy....jak znajdą chwyto łapkę na pozycje bramkarza to pomyślą o jakiejś konferencji dla mediów bo w sezonie ogórkowym to działacze Wisły nie dali im łatwego życia info musieli ssać z małego palca u nogi po konferencji będzie dzień do podpisywania autografów potem do zwiedzania Krakowa i okolic po czym stwierdzą że są tak dobrzy że nie opłaca się ich wysyłać na zgrupowanie ......czas ucieka a Maskant ma ich przygotować i zgrać z drózyną ?

Odpowiedz cytując