|
Skoro odzywa się tutaj Biuro Prasowe, to mam pytanie niezwiązane z tym akurat tematem. Czy dzieje się coś w sprawie kiosków gastronomicznych dla kibiców na trybunie wschodniej i południowej? I prośba - mogłyby zostać umieszczone w internecie zdjęcia nowych kas biletowych, wybudowanych na trybunie wschodniej?
|