wredny.bardzo napisał(a):

czyli jak ktoś nie wierzy w zamach i inne teorie spiskowe to ma tvnowski wzorzec normalnego, i pewnie w ogóle nie jest Polakiem tylko rosyjskim szpiegiem?
A co powiesz o tym:
10 kwietnia 2006 r. – nieobecny
17 września 2006 r.- nieobecny
10 kwietnia 2007 r. – nieobecny
17 września 2007 r. – obecny (wybory do sejmu )
10 kwietnia 2008 r. – nieobecny
17 września 2008 r. – nieobecny
10 kwietnia 2009 r. – nieobecny
10 września 2009 r. – nieobecny
2010 – miał być w kwietniu… (wybory prezydenckie i samorządowe )
|
oooooooo ....a, co powiem o tym ? Na takie coś czekałem. Żeby
(...) sam się wkopał.
Nooo jakoś nie widać tam żeby uroczystości katyńskie było odprawiane 7 kwietnie tylko od 70 -lat były 10 kwietnia.
Wiec moje pytanie :
Co robił (...) 7-mego kwietnia w lesie katyńskim? Co czcił tam, bo jak widzimy z wyżej zamieszczonej tabelki uroczystości odbywają się z roku na rok 10-tego?