westersyl napisał(a):

Widać, że zdjęcie robione telefonem. Rodzi się od razu kilka pytań. Jakim cudem zdjęcie przedarło się do mediów, panowie widoczni na fotografii na lotnisku nie chcieli powiedzieć nawet słowa teraz fotografują się na tle herbu dodatkowo zdjęcie wypływa do mediów. Skoro robił to Stan Valcxk, a nie żaden dziennikarz z Izreala to przecież ktoś musiał je wysłać do jakiegoś dziennikarza/serwisu internetowego. Chyba nikt nie wysyłał by tego zdjęcia gdyby sprawa nie była by załatwiona ?
Jak już wcześniej pisałem Melikson i jego menager sprawiali wrażenie ostrożnych także tym bardziej dziwne jest to wszystko.
Daleki jestem od osądów jednak z tym zdjęciem to wygląda mi to na szukanie usprawiedliwienia dlaczego w Izralelu podlali szybciej tą wiadomość niż Wisła.
|
Aparat był pana menedżera, więc wiadomo chyba, kto je wysłał. Czemu je wysłał akurat teraz - to już pytanie do niego