Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
Mea
Member
Od: 06.2010
Offline
#
41711
25.01.2011, 18:51
podobno jutro ma być konferencja prasowa z prezentacja całej trójki? ZBYMAK czy możesz to potwierdzić? dzięki
Mea
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Mea
Znajdź inne posty napisane przez Mea