Wyświetl pojedynczy post
westersyl
Guest
 

Ignoruj użytkownika Pomoc
#41710
Stary 25.01.2011, 18:47
Biuro Prasowe napisał(a):Wyświetl post
Co my na to?
Otóż zdradzimy Wam, że to zdjęcie robił Stan Valckx w poniedziałek rano w pawilonie medialnym w ramach zwiedzania stadionu z Maorem. Kew ma takie samo zdjęcie ze swoim menedżerem.

I nie oznacza to, że umowy z zawodnikami zostały podpisane. Jak rzeczywiście tak będzie, to będzie informacja
Widać, że zdjęcie robione telefonem. Rodzi się od razu kilka pytań. Jakim cudem zdjęcie przedarło się do mediów, panowie widoczni na fotografii na lotnisku nie chcieli powiedzieć nawet słowa teraz fotografują się na tle herbu dodatkowo zdjęcie wypływa do mediów. Skoro robił to Stan Valcxk, a nie żaden dziennikarz z Izreala to przecież ktoś musiał je wysłać do jakiegoś dziennikarza/serwisu internetowego. Chyba nikt nie wysyłał by tego zdjęcia gdyby sprawa nie była by załatwiona ?
Jak już wcześniej pisałem Melikson i jego menager sprawiali wrażenie ostrożnych także tym bardziej dziwne jest to wszystko.
Ostatnio edytowane przez westersyl : 25.01.2011 o godz. 20:09.
Odpowiedz cytując