Wyświetl pojedynczy post
John1906
Senior Member
 
 
Od: 09.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2203
Stary 25.01.2011, 18:43
PhantomRanger napisał(a):Wyświetl post
Tu się mylisz. My będziemy mogli kupować nawet tych którzy mają kontrakty. Od marca będziemy mogli brać tylko wolnych. Co do Murawskiego to jest to dla mnie dziwne. Grał tam bodaj półtora roku i to w miarę regularnie teraz wrócił, bo za rodziną mu się stęskniło. Możliwe, że Rubin znalazł na jego miejsce lepszego lub wie coś o czym nie mówi się publicznie. Co do Kosowskiego to ciekawe który klub go weźmie. Mówił, że po powrocie to tylko Górnik lub Wisła, ale zobaczymy jak to będzie.
Masz rację oczywiście możemy kupować zawodników, ale raczej nikogo z zachodu nam nie sprzedają jak już będą mieli skompletowaną kadrę, bo sami już nikogo nie kupią.
W naszych sercach nie ma litości.
Odpowiedz cytując