Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
laszes
Junior Member
Od: 07.2010
Offline
#
41705
25.01.2011, 18:31
o ha ha ha jaki dowcipny jestes ;D
a jak chcesz zartowac to naucz sie pisac Casillas
laszes
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do laszes
Znajdź inne posty napisane przez laszes