KamiK napisał(a):

|
Jak już przerzucają coś na coś, to mogli by chociaż przerzucić część kwoty na jakąś elewacje stadionu (np. te płyty o których była mowa). Ale nie - Majchrowski nie chce totalnej porażki, i woli zabrać te pieniądze i zacząć budowę hali, dodam sztandardowej inwestycji z przed 8 lat (czy tam ile dokładnie nie wiem nawet) ... tonący brzytwy się chwyta.
|
już bez przesady.to są pieniadze przeznaczone przez unię na hale sportową.nie wiemy czy jakąkolwiek czy Wisły.i unia się nie zgodzi by za nią robić elewację stadionu czy też łatac dziury w drogach albo budować linie tramwajową do kampusu.ta kasa jest tylko i wyłącznie na halę.