Wyświetl pojedynczy post
picasso
Senior Member
 
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17034
Stary 25.01.2011, 17:55
KamiK napisał(a):Wyświetl post
Jak już przerzucają coś na coś, to mogli by chociaż przerzucić część kwoty na jakąś elewacje stadionu (np. te płyty o których była mowa). Ale nie - Majchrowski nie chce totalnej porażki, i woli zabrać te pieniądze i zacząć budowę hali, dodam sztandardowej inwestycji z przed 8 lat (czy tam ile dokładnie nie wiem nawet) ... tonący brzytwy się chwyta.
już bez przesady.to są pieniadze przeznaczone przez unię na hale sportową.nie wiemy czy jakąkolwiek czy Wisły.i unia się nie zgodzi by za nią robić elewację stadionu czy też łatac dziury w drogach albo budować linie tramwajową do kampusu.ta kasa jest tylko i wyłącznie na halę.
dziękuję za uwagę
Odpowiedz cytując