Wyświetl pojedynczy post
Ela
Pro Publico Bono
 
Od: 08.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17032
Stary 25.01.2011, 17:40
gooro33 napisał(a):Wyświetl post
A czy przez przypadek te dwie kwoty nie sa w euro i pln-ach? Bo takie zestawienie jakie przedstawiasz nie odzwierciedla prawdy.
Hmmm...
A wiesz, że nie wiem.
Zakładałam, że chodzi o 8 mln pln.

Jeśli euro to zmienia postać rzeczy.
To już nie kwestia dziury budżetowej Krakowa tylko rzeczywiście oszustwo i pokazanie Wiśle oraz jej Kibicom... środkowego palca :(
Odpowiedz cytując