gooro33 napisał(a):

|
A czy przez przypadek te dwie kwoty nie sa w euro i pln-ach? Bo takie zestawienie jakie przedstawiasz nie odzwierciedla prawdy.
|
Hmmm...
A wiesz, że nie wiem.
Zakładałam, że chodzi o 8 mln pln.
Jeśli euro to zmienia postać rzeczy.
To już nie kwestia dziury budżetowej Krakowa tylko rzeczywiście oszustwo i pokazanie Wiśle oraz jej Kibicom... środkowego palca :(