*Michael* napisał(a):

|
Ramu to chyba na tą gre mam aż nadto... 3GB.. pamięć na dysku systemowym tzn wolne miejsce 20 GB a na dysku gdzie zainstalowane 40GB.. ;/ wiec nie wiem co jest kur.. ;/
|
Pytanie nie ile się posiada pamięci RAM, a ile jest dostępne dla danej aplikacji. Miałem podobne problemy przy 4GB na pokładzie z FM2007 wówczas gdy równocześnie wykonywałem wiele zadań/procesów i zwyczajnie brakowało pamięci.Sprawdź np. w menedżerze zadań ile wolnej pamięci pozostało gdy wyskoczy Ci ten komunikat w gierce.