Wyświetl pojedynczy post
kk23
Member
 
 
Od: 07.2006
Skąd: W ciągłym ruchu:)

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5310
Stary 25.01.2011, 17:13
*Michael* napisał(a):Wyświetl post
Ramu to chyba na tą gre mam aż nadto... 3GB.. pamięć na dysku systemowym tzn wolne miejsce 20 GB a na dysku gdzie zainstalowane 40GB.. ;/ wiec nie wiem co jest kur.. ;/
Pytanie nie ile się posiada pamięci RAM, a ile jest dostępne dla danej aplikacji. Miałem podobne problemy przy 4GB na pokładzie z FM2007 wówczas gdy równocześnie wykonywałem wiele zadań/procesów i zwyczajnie brakowało pamięci.Sprawdź np. w menedżerze zadań ile wolnej pamięci pozostało gdy wyskoczy Ci ten komunikat w gierce.
Odpowiedz cytując