qchar90 napisał(a):

Nawet fotka zrobiona z jego menago

. Chyba jakieś Izrelskei media podążają za Meliksonem.
Basałaj chyba planuje zrobić jedną wielką konferencje, pewnie z TV bo osobiscie dostrzegłem współprace z Orange Sport, Wiadomo kto tam jest prezesem.