Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
lorddavy
Senior Member
 
Od: 08.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7879
Stary 25.01.2011, 16:01
http://www.90minut.pl/news/145/news1...aklasy-SA.html

Najgorsza wiadomość dnia - Ekstraklasa SA będzie tak samo źle zarządzana jak przez ostatnie lata.
Kto się trochę interesował żużlem wie o czym mówię.

Całe szczęście, że w FIFA ktoś się za reformy bierze. Może odgórnie nam narzucą granie w lato - bo na tęgie mózgi z Ekstraklasy nie ma co liczyć.
Odpowiedz cytując