http://www.90minut.pl/news/145/news1...aklasy-SA.html
Najgorsza wiadomość dnia - Ekstraklasa SA będzie tak samo źle zarządzana jak przez ostatnie lata.
Kto się trochę interesował żużlem wie o czym mówię.
Całe szczęście, że w FIFA ktoś się za reformy bierze. Może odgórnie nam narzucą granie w lato - bo na tęgie mózgi z Ekstraklasy nie ma co liczyć.