Wyświetl pojedynczy post
Teqcontroller
Senior Member
 
 
Od: 11.2009
Skąd: UK/ Energy2000

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8855
Stary 25.01.2011, 15:56
filemon napisał(a):Wyświetl post
a czemu nie?
za Skorży pięknie ciągnął drużynę.
A kiedy to bylo ? 3 lata temu mi sie wydaje a za 3 lata duzo sie zmienilo nie poruszajmy już tego tematu Kamil nic by do drużyny NIE WNIÓSŁ tylko by kasę brał tak jak teraz bez produktywny Żuraw z którym się przeliczyliśmy z Kamilem mogło by być tak samo.
"JEDNA WIARA JEDEN KLUB WISŁA KRAKÓW AŻ PO GRÓB"


Odpowiedz cytując