filemon napisał(a):

a czemu nie?
za Skorży pięknie ciągnął drużynę.
|
A kiedy to bylo ? 3 lata temu mi sie wydaje a za 3 lata duzo sie zmienilo nie poruszajmy już tego tematu Kamil nic by do drużyny NIE WNIÓSŁ tylko by kasę brał tak jak teraz bez produktywny Żuraw z którym się przeliczyliśmy z Kamilem mogło by być tak samo.