Wyświetl pojedynczy post
zim zum
Senior Member
 
Od: 04.2004
Skąd: Getta

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11484
Stary 25.01.2011, 15:40
AS82 napisał(a):Wyświetl post

Kaczyński by zrobił tyle co zrobił przez 2 lata swoich rządów ,pomachał szabelką.Taka polityka w stosunkach z Rosja przyniosła nam tylko embargo na mięso...
Teraz wielkie braterstwo, a tiry zatrzymywane na granicy