Wyświetl pojedynczy post
harimata
Senior Member
 
 
Od: 09.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11483
Stary 25.01.2011, 15:31
Co mnie obchodzą odszkodowania dla rodzin ofiar katastrofy CASY i Smoleńskiej ? Tyle co zeszłoroczny śnieg.
Nie interesują mnie obietnice tylko realne działania. A tu NIC.
Przewiduję, że za jakieś 10 lat jeżeli przy władzy będą Żydzi, komuniści i złodzieje to nic się nie zmieni na lepsze przynajmniej dla szarego obywatela. Ludzie nie będą już emigrować do USA, UK tylko do Czech, Słowacji. W takich Czechach to dla Polaka to jest obecnie luksus. Służba zdrowia to wyprzedza nas o jakieś 10 lat, brak kolejek, wszystko na miejscu ale tam mają inny system tam robią a nie ,,coś robią,,.

Jak by ktoś był na tyle mało inteligentny a zapewne sporu tu takich osób nie mających pojęcia o gospodarce, finansach, prawie to dla Was wszystko jest OK. Żyjcie sobie dalej w tym bagienku, taplajcie się w błotku i popierajcie Platformę Obywatelską i pełzajcie dalej przez życie z klapką na oczach.
Kod:
               W czasach powszechnego fałszu, mówienie prawdy jest rewolucyjnym aktem

9 października wywal Tuska do śmietnika !