Wyświetl pojedynczy post
Killler
Junior Member
 
 
Od: 03.2003
Skąd: Wola Duchacka Wschód

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#41674
Stary 25.01.2011, 15:30
joshi napisał(a):Wyświetl post
a jest jakieś większe przestępstwo w piłce nożnej niż sprzedanie meczu? Jeśli raz przehandlował mecz, to jakie masz gwarancje, że nie zrobi tego drugi raz już (nie daj Boże) w barwach Wisły?
Na początku (żeby nie zostać zlinczowanym) zaznaczę że jestem w 100% przeciwny jego zatrudnieniu w Wiśle.
Muszę jednak powiedzieć że wszyscy tak napieprzają a ciekawy jestem czy nie zdarzyło Wam się nigdy czegoś w życiu spaprać? Czy to oznacza że gość nie ma prawa dostać szansy?

Jeszcze raz podkreślam, że jestem przeciwko ale ze względów sportowych bo nie sądzę żeby raz jeszcze czegoś takiego spróbował.
Czy wygrywasz, czy nie, zawsze ja kocham Cie.
W sercu moim WISŁA i na dobre i na złe !!!!!!!!!!
Odpowiedz cytując