bonawentura napisał(a):

|
Strasznie nie lubię takiego zbywania. Co on zrobił, prócz tego "barażowego przekrętu"?
|
a jest jakieś większe przestępstwo w piłce nożnej niż sprzedanie meczu? Jeśli raz przehandlował mecz, to jakie masz gwarancje, że nie zrobi tego drugi raz już (nie daj Boże) w barwach Wisły?