Wyświetl pojedynczy post
joshi
Senior Member
 
 
Od: 11.2004
Skąd: Nasty Squad

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#41673
Stary 25.01.2011, 15:26
bonawentura napisał(a):Wyświetl post
Strasznie nie lubię takiego zbywania. Co on zrobił, prócz tego "barażowego przekrętu"?
a jest jakieś większe przestępstwo w piłce nożnej niż sprzedanie meczu? Jeśli raz przehandlował mecz, to jakie masz gwarancje, że nie zrobi tego drugi raz już (nie daj Boże) w barwach Wisły?
Odpowiedz cytując