Wyświetl pojedynczy post
picasso
Senior Member
 
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#41671
Stary 25.01.2011, 15:07
Cupiał przychodząc do Wisły powiedział,że nie am miejsca na korupcję,a każdego który choćby spróbował "tego chleba" wywali na zbity ryj.mam nadzieję,że będzie konsekwentny i czlowieka w korupcję zamieszanego do klubu nie wpusci.bez wzgledu na jego klasę sportową.przez caaly okres TF nasz wizerunek w tej jednej sprawie był zawsze czysty i wolalbym,by tak juz zostało.
dziękuję za uwagę
Odpowiedz cytując