MicK napisał(a):

|
Siłą rzeczy jest to jednak otwarte forum dyskusyjne dla wszystkich kibiców Wisły. Nie każdy tutaj ma czas na organizowanie akcji lub też większe zaangażowanie w sprawy kibicowskie. Takie osoby "oglądają się na nielicznych" którzy wstępując do organizacji kibicowskich równocześnie deklarują chęć oraz możliwość poświęcenia większej ilości swojego wolnego czasu klubowi i sprawą które go bezpośrednio dotyczą.
|
chodzi o to, że np 10 osób nie ogarnie 25 spraw. jak w każdej organizacji ludzie przychodzą i odchodzą z różnych powodów przeważnie praca zawodowa, rodzina itp
dobrze napisałeś "chęć i możliwość" co nie znaczy, że mają poświęcić temu 24h/24h, a czasami jest tak, że przez cały dzień ludzie wpisują się na forum, a ci co deklarowali chęć poświecenia czasu wykonują swoje obowiązki zawodowe, szkolne itp. a wystarczyłoby by wykazać jakąś aktywność, o to chodzi.
Cytat:
Myślisz że każdy forumowicz powinien z osobna wystąpić z propozycją zorganizowana protestu, manifestacji, przemarszu tudzież wysłania hate-maili do różnych urzędów? (nie miało brzmieć uszczypliwie).
Myślę że należało by przypomnieć niektórym osobom co obiecywały w czasie kampanii wyborczej, ale może to być przeprowadzone w normalny, legalny, kontrolowany i zorganizowany sposób.
|
myślę, że wiele osób raz na jakiś czas może się zaangażować w konkretnej sprawie i dołączyć do tych którzy mają 25-30 spraw na głowie do ogarnięcia. o to chodzi!