Wyświetl pojedynczy post
PvD
Armia Białej Gwiazdy
 
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17029
Stary 25.01.2011, 15:02
MicK napisał(a):Wyświetl post
Siłą rzeczy jest to jednak otwarte forum dyskusyjne dla wszystkich kibiców Wisły. Nie każdy tutaj ma czas na organizowanie akcji lub też większe zaangażowanie w sprawy kibicowskie. Takie osoby "oglądają się na nielicznych" którzy wstępując do organizacji kibicowskich równocześnie deklarują chęć oraz możliwość poświęcenia większej ilości swojego wolnego czasu klubowi i sprawą które go bezpośrednio dotyczą.
chodzi o to, że np 10 osób nie ogarnie 25 spraw. jak w każdej organizacji ludzie przychodzą i odchodzą z różnych powodów przeważnie praca zawodowa, rodzina itp

dobrze napisałeś "chęć i możliwość" co nie znaczy, że mają poświęcić temu 24h/24h, a czasami jest tak, że przez cały dzień ludzie wpisują się na forum, a ci co deklarowali chęć poświecenia czasu wykonują swoje obowiązki zawodowe, szkolne itp. a wystarczyłoby by wykazać jakąś aktywność, o to chodzi.
Cytat:
Myślisz że każdy forumowicz powinien z osobna wystąpić z propozycją zorganizowana protestu, manifestacji, przemarszu tudzież wysłania hate-maili do różnych urzędów? (nie miało brzmieć uszczypliwie).
Myślę że należało by przypomnieć niektórym osobom co obiecywały w czasie kampanii wyborczej, ale może to być przeprowadzone w normalny, legalny, kontrolowany i zorganizowany sposób.
myślę, że wiele osób raz na jakiś czas może się zaangażować w konkretnej sprawie i dołączyć do tych którzy mają 25-30 spraw na głowie do ogarnięcia. o to chodzi!
Cytat:
Decydując się na grę w Wiśle i podpisując z nią kontrakt piłkarz powinien automatycznie przyjąć świadomość panujących przy R22 zwyczajów. A jednym z kanonów który powinien przyświecać każdemu wiślakowi jest poszanowanie trójkolorowych barw. Szanować powinien je każdy z nas ( i umieć się z nimi obchodzić) bez względu na to czy w danym momencie owładnął nami strach, panika, euforia, złość czy cokolwiek innego.
Są bowiem pewne granice, których nigdy się nie przekracza.
Odpowiedz cytując