|
Dołujące jest już to czekanie na transfery...Naprawdę nie można nigdy załatwić czegoś szybko?
Aj...i zajmą się tymi trzema- czterema zawodnikami juz awizowanymi do przyjścia do klubu, a o reszcie ani słowa. W sumie odeszło od nas 4 zawodników, 4 przyjdzie, czyli jak zwykle "wymiana towarowa". Jedynie zastępcy....czy my nigdy nie możemy się wzmocnić? Zawsze tylko zastępstwo.
|