Wyświetl pojedynczy post
jason wiślak
Senior Member
 
Od: 06.2010
Skąd: ...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#41669
Stary 25.01.2011, 14:57
Dołujące jest już to czekanie na transfery...Naprawdę nie można nigdy załatwić czegoś szybko?
Aj...i zajmą się tymi trzema- czterema zawodnikami juz awizowanymi do przyjścia do klubu, a o reszcie ani słowa. W sumie odeszło od nas 4 zawodników, 4 przyjdzie, czyli jak zwykle "wymiana towarowa". Jedynie zastępcy....czy my nigdy nie możemy się wzmocnić? Zawsze tylko zastępstwo.
Odpowiedz cytując