Wyświetl pojedynczy post
marcin19876
Senior Member
 
Od: 06.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#41668
Stary 25.01.2011, 14:55
o jakich 3 transferach mówisz bo jak narazie zadnego nie ma!! wiadomo tylko ze zawodnicy przyjechali na testy a to nie oznacza ze są juz piłkarzami Wisły. wiec jak narazie ciągle jest stosunek 0 - 3 . 0 - zawodników przyszło , 3 - odeszlo...
Odpowiedz cytując