|
W miarę wolnego czasu będę śledził ton wypowiedzi.
Na razie trochę poedytowałem wypowiedzi. Teraz nie będę się w to bawił, tylko za każdy epitet czy obelgę kasuję post niezależnie od jego merytoryczne zawartości
Ostatnio edytowane przez FraMat : 25.01.2011 o godz. 15:07.
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać
...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....
|