Wyświetl pojedynczy post
FraMat
Senior Member
 
 
Od: 03.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11482
Stary 25.01.2011, 14:36
W miarę wolnego czasu będę śledził ton wypowiedzi.
Na razie trochę poedytowałem wypowiedzi. Teraz nie będę się w to bawił, tylko za każdy epitet czy obelgę kasuję post niezależnie od jego merytoryczne zawartości
Ostatnio edytowane przez FraMat : 25.01.2011 o godz. 15:07.
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....