murray napisał(a):

Facepalm.
Adam Matysek != Radosław Matusiak
|
Nie wysuwałbym takich pochopnych wniosków. Matusiak sobie nie poradził za granicą wcale, Matysek bądź co bądź rozegrał kilkadziesiąt meczy w silnej wówczas Bundeslidze i w silnym Bayerze Leverkusen. Po powrocie całkiem mu nie szło, podobnie jak Koźmińskiemu.
Wiadomo, że nie osiągnął tyle co Dudek, ale w reprezentacji grał bardzo solidnie.
EDIT :
A, przepraszam Murray - nie doczytałem, że Titto to nawet nie wie kto to jest Adam Matysek ;] Masakra.