Wyświetl pojedynczy post
rozan
Senior Member
 
Od: 06.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#41660
Stary 25.01.2011, 14:17
No bez żartów, Kosa ma swoje lata, a ostatnio z formą u niego słabo. W szatni mamy komików do rozładowywania napięcia, więcej nie potrzeba.

Kiedyś byłem wielbicielem jego talentu ale to było kilka lat temu, teraz Kosa nie wniósłby nic do drużyny (a wyniesie worek pieniędzy!).
Odpowiedz cytując