|
No bez żartów, Kosa ma swoje lata, a ostatnio z formą u niego słabo. W szatni mamy komików do rozładowywania napięcia, więcej nie potrzeba.
Kiedyś byłem wielbicielem jego talentu ale to było kilka lat temu, teraz Kosa nie wniósłby nic do drużyny (a wyniesie worek pieniędzy!).
|