Wyświetl pojedynczy post
zordon
Senior Member
 
Od: 01.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#41659
Stary 25.01.2011, 14:14
Cytat:
Naprawde ciężko w to uwierzyc by boss podpisał sprzedawczyka. Nie po to w epoce korupcji zdobywał punkty legalnie,by teraz splendor obciążył jego własną firmę.Bo on mógł pójść drogą koszernych, nie kupować zawodników a punkty,jednak wybrał droge fair w sporcie.
W 100% się zgadzam. Choćby to był Casillas a miał łapy umaczane w korupcji nie powinien grać w naszym klubie.
Od wypłynięcia afery korupcyjnej jestem dumny, że Wisła miała honor i nie zniżyła się do poziomu tego ścierwa. Ściągnięcie piłkarza, który ma udowodniony udział w tym procederze to zaprzepaszczenie całego wysiłku włożonego w dbanie o czystość herbu Wisły.
Apeluję o konsekwencję!
zapraszam fanów trance ---> www.globaltrance.pl
Odpowiedz cytując