|
Przypominam sytuację z Andrzejem Blachą asystentem Skorży jak dowiedziano się, że w przeszłosci miał "coś" na sumieniu to podziękowano mu za współpracę.
Teraz chcemy podpisać gościa z taką przeszłością ? Wierzę że to plotka i mam nadzieję, że klub nie zmieni swojej taktyki w bezwzględnym traktowaniu korupcji. W Poznaniu wywalili swoją ikonkę klubu Piotra Reissa na zbity pysk jak się dowiedzieli że "coś" było mimo że jeszcze mu niczego tam nie udowodniono. Zakontraktowanie kiepskiego bramkarza i umoczonego w korupcji gosica będzie trudne do przełknięcia, ale jeszcze trudniejsze będzie zostanie z Jovaniciem w bramce.
|