MaThEuS napisał(a):

myślę, ze to tak zwana "zasłona dymna", bo na głownej nie podano zadnej informacji o karnetach, ani kartach kibica..mam nadzieję, że jest tak jak jeden użytkownik napisał odnośnie tej informacji:
FB Wisła Kraków:
"W związku z licznymi pytaniami, a także pojawiającymi się nieprawdziwymi plotkami informujemy oficjalnie:
nowe Karty Kibica będą wydawane przed rundą wiosenną. Szczegółowe informacje o Kartach i karnetach pojawią się na 90% do końca stycznia"
odp.użytkownika:
"Czy nie widzicie, że jest to jest wiadomość zakodowana: na 90% do końca stycznia będzie nowy bramkarz w Wiśle i nie będzie to B. Pesković "
|
Heh, nie patrzyłem na to z tej strony

Ciekawe spojrzenie na sprawę.