Wyświetl pojedynczy post
MicK
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17028
Stary 25.01.2011, 13:24
PvD napisał(a):Wyświetl post
problem w tym, że zawsze jest tak, że dużo się pisze ,a mało robi oglądając się na nielicznych, którzy tak czy tak będą posądzani o "robienie kreciej roboty w Wiśle".

jestem pewien, że przeczytamy tu setki mądrych postów co gdzie i jak powinno się zadziałać szkoda, że nie ma chętnych na wykonanie.

Taka jest rzeczywistość niestety.

(...)

Niestety miejscem aktywności kibiców jest internet,a nie realny świat i piszę to bez złośliwości. Pokazały to wybory oraz inne sprawy związane ze stadionem i halą.
Siłą rzeczy jest to jednak otwarte forum dyskusyjne dla wszystkich kibiców Wisły. Nie każdy tutaj ma czas na organizowanie akcji lub też większe zaangażowanie w sprawy kibicowskie. Takie osoby "oglądają się na nielicznych" którzy wstępując do organizacji kibicowskich równocześnie deklarują chęć oraz możliwość poświęcenia większej ilości swojego wolnego czasu klubowi i sprawą które go bezpośrednio dotyczą.
Myślisz że każdy forumowicz powinien z osobna wystąpić z propozycją zorganizowana protestu, manifestacji, przemarszu tudzież wysłania hate-maili do różnych urzędów? (nie miało brzmieć uszczypliwie).
Myślę że należało by przypomnieć niektórym osobom co obiecywały w czasie kampanii wyborczej, ale może to być przeprowadzone w normalny, legalny, kontrolowany i zorganizowany sposób.
Odpowiedz cytując