Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
piter86
Member
Od: 06.2009
Offline
#
41653
25.01.2011, 13:23
No to Chavez będzię miał z kim o Bogu pogadać, tylko ciekawy jestem w jakim języku będą się dogadywać
http://www.sport.pl/sport/1,67926,89...a_w_Wisle.html
piter86
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do piter86
Znajdź inne posty napisane przez piter86