|
mam nadzieję, że z tym Peskoviciem to jakiś żart.. Oficjalna zawsze podawała ostatnio info jeśli rzeczywiście było coś na rzeczy, ale te informacje pochodzą przecież nie z byle jakiego źródła, bo z TWSD, jest napisane: "Według naszych informacji". Tak, więc mam nadzieję, że po tej nagonce jaka się rozpętała nawet jeśli miano podpisać z nim kontrakt to klub się z tej decyzji wycofa.
|