Wyświetl pojedynczy post
Zienczuk8
Senior Member
 
 
Od: 11.2007
Skąd: Żywiec

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#41652
Stary 25.01.2011, 13:14
mam nadzieję, że z tym Peskoviciem to jakiś żart.. Oficjalna zawsze podawała ostatnio info jeśli rzeczywiście było coś na rzeczy, ale te informacje pochodzą przecież nie z byle jakiego źródła, bo z TWSD, jest napisane: "Według naszych informacji". Tak, więc mam nadzieję, że po tej nagonce jaka się rozpętała nawet jeśli miano podpisać z nim kontrakt to klub się z tej decyzji wycofa.
Groundhopper
Odpowiedz cytując