Wyświetl pojedynczy post
zyla86
Junior Member
 
Od: 03.2007
Skąd: Wrocław

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#41647
Stary 25.01.2011, 12:54
bonawentura napisał(a):Wyświetl post
Ale chciałem się spytać, kiedy Peskovic rzekomo brał łapówki? Miał swoją ciemną stronę ale to za czasów Szczakowianki Jaworzno, co było dawno temu, chyba prawie 10 lat, więc nie rozumiem dlaczego nie dać człowiekowi drugiej szansy...
Może to nie po chrześcijańsku Ale nie jestem zwolennikiem dawania drugich szans sportowcom, którzy sprzedawali/ kupowali mecze. A już na pewno nie w Wiśle. Zresztą Peskovic dostał już swoje drugie szanse, nie wiem ile dokładnie, bo nie śledziłem w ilu klubach grał po Szczakowiance.
Odpowiedz cytując