bonawentura napisał(a):

|
Ale chciałem się spytać, kiedy Peskovic rzekomo brał łapówki? Miał swoją ciemną stronę ale to za czasów Szczakowianki Jaworzno, co było dawno temu, chyba prawie 10 lat, więc nie rozumiem dlaczego nie dać człowiekowi drugiej szansy...
|
Może to nie po chrześcijańsku

Ale nie jestem zwolennikiem dawania drugich szans sportowcom, którzy sprzedawali/ kupowali mecze. A już na pewno nie w Wiśle. Zresztą Peskovic dostał już swoje drugie szanse, nie wiem ile dokładnie, bo nie śledziłem w ilu klubach grał po Szczakowiance.