|
Peskovic - niech to będzie tylko przykry żart... Przecież u nas nie częstuje się sędziów nawet wodą jak to mówił Petrescu,- co się stało z takim podejściem do tematu. Jakim cudem w ogóle mógł się pojawić taki temat.
Ja wolałbym postawić na bramce Kurto niż słabego, starego, skorumpowanego Peskovicia.
Ciekawe czy Wisła na prawdę interesowała się pozyskaniem Grzegorza Sandomierskiego.
|