Wyświetl pojedynczy post
Tenzen
Senior Member
 
Od: 07.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#41646
Stary 25.01.2011, 12:46
Peskovic - niech to będzie tylko przykry żart... Przecież u nas nie częstuje się sędziów nawet wodą jak to mówił Petrescu,- co się stało z takim podejściem do tematu. Jakim cudem w ogóle mógł się pojawić taki temat.

Ja wolałbym postawić na bramce Kurto niż słabego, starego, skorumpowanego Peskovicia.

Ciekawe czy Wisła na prawdę interesowała się pozyskaniem Grzegorza Sandomierskiego.
Odpowiedz cytując