Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
rikut1906TSW
Member
Od: 01.2010
Offline
#
41643
25.01.2011, 12:39
Jak słyszę o Peskoviciu to mnie głowa zaczyna boleć
Jeśli Zatrudnią go to mają zryty beret
rikut1906TSW
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do rikut1906TSW
Znajdź inne posty napisane przez rikut1906TSW