Wyświetl pojedynczy post
PvD
Armia Białej Gwiazdy
 
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17026
Stary 25.01.2011, 12:25
tomek100 napisał(a):Wyświetl post

1) nie mamy żadnego wpływu na politykę lokalną - kibice naszego klubu są wzajemnie skłóceni, są jakieś grupy wzajemnie rywalizujące ze sobą, a nie współdziałające dla wspólnego dobra (nie jestem blisko spraw kibicowskich, ale tak to wygląda z zewnątrz)
są grupy, które mają różne zdania na sytuację w Wiśle itp jednak to nie jest problemem wg mojej oceny, że nie mamy wpływu na politykę lokalną. Różnice zdań w takich kwestiach można przeskoczyć i stanąć w jednym szeregu to żaden problem bo wtedy wszyscy mają taki sam pogląd na sprawę.

problem w tym, że zawsze jest tak, że dużo się pisze ,a mało robi oglądając się na nielicznych, którzy tak czy tak będą posądzani o "robienie kreciej roboty w Wiśle".

jestem pewien, że przeczytamy tu setki mądrych postów co gdzie i jak powinno się zadziałać szkoda, że nie ma chętnych na wykonanie.

Taka jest rzeczywistość niestety.

FraMat o jakich prawnikach mówisz? Firma Salwator nadal posiada dzierżawę terenów (basen otwarty i okolice gdzie mieli budować) z informacji jakie udało mi się kiedyś zdobyć przy okazji pewnej sprawy za te tereny nie płacą więc czemu nie rozwiązano umowy? Może są dziwne zapisy ale ktoś tą umowę forsował i podpisał. Nie wiem jak sprawa wygląda na dziś dzień ale chyba bez zmian. Postaram się dowiedzieć. I nikt dopóki dopóty nie dojdzie to krytycznego momentu nie wie.nie interesuje się tym co w Wiśle ma miejsce,a sugestii, myśli, propozycji co i jak od groma. jednak wtedy za późno albo nie ma kto się tym zająć.

Niestety miejscem aktywności kibiców jest internet,a nie realny świat i piszę to bez złośliwości. Pokazały to wybory oraz inne sprawy związane ze stadionem i halą.
Ostatnio edytowane przez PvD : 25.01.2011 o godz. 12:32.
Cytat:
Decydując się na grę w Wiśle i podpisując z nią kontrakt piłkarz powinien automatycznie przyjąć świadomość panujących przy R22 zwyczajów. A jednym z kanonów który powinien przyświecać każdemu wiślakowi jest poszanowanie trójkolorowych barw. Szanować powinien je każdy z nas ( i umieć się z nimi obchodzić) bez względu na to czy w danym momencie owładnął nami strach, panika, euforia, złość czy cokolwiek innego.
Są bowiem pewne granice, których nigdy się nie przekracza.
Odpowiedz cytując