MaciekJ87 napisał(a):

PS już zatytułował ładny artykuł
"Bohater afery korupcyjnej blisko Wisły Kraków"
(...)
|
No i to jest właśnie to, o czym pisałem tu:
http://wislakrakow.com/forum/showpos...ostcount=41973
Tym posunięciem szargamy naszą reputację budowaną przez tyle lat.
Gdzie się podział Ochalik, dlaczego nikt z klubu nie reaguje? Jak w ogóle można było tego gościa zaprosić na rozmowy? Przecież tu nawet nie ma argumentu w stylu "przymknijmy na jego przeszłość oko, bo facet ma świetne umiejętności" i być nie może, bo Peskovic jest co najwyżej średnim bramkarzem. Strzał w stopę, ktoś tu w klubie zrobił straszne głupstwo. Ciekawe co na to Cupiał.