Wyświetl pojedynczy post
flamengista
Piknik
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Kraków/Bronowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17024
Stary 25.01.2011, 12:03
Rozumiem zdenerwowanie, ale to nie temat polityczny. Można komentować decyzję Majchrowskiego - bo to on podjął decyzję. Ale proszę odpuścić wycieczki partyjne.

BTW: PO, PiS, SLD, Krasnoludki - nie ma znaczenia. W naszym krakowskim grajdołku każda partia robi z Wisłą bunga-bunga. A winę za to ponosimy my wszyscy - kibice. Bo nie potrafimy wywrzeć na polityków odpowiedniego nacisku.
Uma vez Flamengo, sempre Flamengo
Odpowiedz cytując