|
Sam fakt łączenia tego Peskovicia z naszym klubem godzi w wizerunek Wisły. Dlatego ktoś odpowiedzialny za transfery np. Stan, Basałaj powinien dać jakiś autoryzowany wywiad w którym zaprzeczyłby tym insynuacjom. Tak nawiasem mówiąc, według fakt'u (sic!) Melikson dzisiaj ma podpisać kontrakt.
|