Wyświetl pojedynczy post
emj10
Senior Member
 
Od: 05.2006
Skąd: Opoczno/Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#594
Stary 25.01.2011, 11:28
AYALA napisał(a):Wyświetl post
przy obecnym kryzysie i działaniach rządu Tuska (OFE,podwyżka cen) nie powiedziane że Lech Kaczyński nie wygrałby znowu wyborów prezydenckich.Komorowski to był dla Lecha żaden przeciwnik.
Nie no bez przesady. Dostałby łupnia jeszcze większego niż Jarek. Poza tym OFE wyszło już po wyborach.

Ja cały czas się zastanawiam jak to się stało, że Jarek nie został jednak prezydentem. Ten jego nowy wizerunek i odcięcie się od Smoleńska przed wyborami dawały mu naprawdę wielkie szanse na sukces.
Odpowiedz cytując