AYALA napisał(a):

|
przy obecnym kryzysie i działaniach rządu Tuska (OFE,podwyżka cen) nie powiedziane że Lech Kaczyński nie wygrałby znowu wyborów prezydenckich.Komorowski to był dla Lecha żaden przeciwnik.
|
Nie no bez przesady. Dostałby łupnia jeszcze większego niż Jarek. Poza tym OFE wyszło już po wyborach.
Ja cały czas się zastanawiam jak to się stało, że Jarek nie został jednak prezydentem. Ten jego nowy wizerunek i odcięcie się od Smoleńska przed wyborami dawały mu naprawdę wielkie szanse na sukces.