A może w okrągłą rocznicę lecieli co? 70 lat to chyba jest powód do wspominania i upamiętniania.
Raczej ciężko Ci będzie ocenić kto jest normalny

. Bo masz TVNowski wzorzec normalnego, a on z normalnością ma tyle wspólnego co Putin z przyjacielem Polski.