Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#590
Stary 25.01.2011, 10:59
A może w okrągłą rocznicę lecieli co? 70 lat to chyba jest powód do wspominania i upamiętniania.

Raczej ciężko Ci będzie ocenić kto jest normalny . Bo masz TVNowski wzorzec normalnego, a on z normalnością ma tyle wspólnego co Putin z przyjacielem Polski.
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując