Wyświetl pojedynczy post
Sartre
Senior Member
 
 
Od: 06.2010
Skąd: Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2194
Stary 25.01.2011, 10:29
Cytat:
Generalnie twoja diagnoza jest ok, ale w tym przypadku pojechałeś konkretnie po bandzie. Dla mnie to zupełny ewenement, że Kikut gra dalej w Amice POZnań. Nie wiem, może jak kiedyś pewien gościu z Grodziska, miał względy u córki szefa. Jego nazwisko jak ulał pasuje do umiejętności sportowych.
Nie, no w rundzie jesiennej Kikut dawał radę + 4 asysty, więc bez przesady. To trochę taki casus jak w przypadku u nas z Radovićem. Padaka, padaka, padaka, aż tu nagle ooooo. Tylko że akurat w przypadku Kikuta ooo może trochę mniejsze
Legionista
Odpowiedz cytując