moim zdaniem Peskovic zaburzyłby harmonię w Wiśle

niech wezmą jakiegoś podstarzałego "normalnego" pana na rezerwę, a niech broni Peskovic...
albo zaryzykować tego Dubravkę... ponoć słaby narazie, ale młody, może się wyrobi...
wiem, że przez bramkarza można wiele stracić, ale nie przewidzisz, akurat Peskovic też może puścić babola dawno nie grał!