Wyświetl pojedynczy post
Acapelo
Senior Member
 
Od: 04.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#41618
Stary 25.01.2011, 09:18
moim zdaniem Peskovic zaburzyłby harmonię w Wiśle
niech wezmą jakiegoś podstarzałego "normalnego" pana na rezerwę, a niech broni Peskovic...
albo zaryzykować tego Dubravkę... ponoć słaby narazie, ale młody, może się wyrobi...

wiem, że przez bramkarza można wiele stracić, ale nie przewidzisz, akurat Peskovic też może puścić babola dawno nie grał!
Odpowiedz cytując