|
Senior Member
Od: 11.2002
Skąd: NOwy JOrk ( cwierc wieku minelo dawno )
Offline
|
#585

25.01.2011, 06:48
|
marian3a napisał(a): 
|
ma ktoś linka do programu rymanowskiego z Kukizem ?
|
http://www.youtube.com/user/monikalindt
prosimy o nie odsniezanie dachu sejmu
z wyrazami
elektorat
"Ojczyzna nasza matka, a my Jej dzieci, Zle to dziecko, w ktorem Ona milosci nie wznieci"
|
|