Wyświetl pojedynczy post
Jazon
Senior Member
 
 
Od: 08.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#41609
Stary 24.01.2011, 23:53
Powiem tak: NIE dla Peskovica w Wiśle!
Biała Gwiazda w erze Telefoniki NIGDY nie skalała się nawet przypuszczeniami o korupcję, zawsze podobała mi się też PR-owa polityka władz Wisły wobec różnych medialnych doniesień w stylu "były gracz Wisły zatrzymany za korupcję" gdy zarzuty wobec tego i owego gracza dotyczyły jego gry w już innym zespole i Wisła zawsze wypuszczała jednoznaczne oświadczenie prostujące te sensacyjne nagłówki.
A więc trzeba prowadzić taką politykę jak do tej pory: Jesteśmy czyści jak łza, Wisła to porządny uczciwy klub i choćby nawet Peskovic był już w porządku, to nie możemy go zatrudnić, bo za nim ciągnie się już ten smród z przeszłości. Peskovic noszący białą gwiazdę na piersi to po prostu w pewien sposób zniewaga i przekreślenie dotychczasowej polityki klubu i naszego PR-u.
Odpowiedz cytując